Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ivetka

(martin, 29. 4. 2014 23:07)

moc a moc te mam rad ivetko,navzdy budes v mem srdicku jsi nejlepsi.je me moc smutno

Ahoj Iveto

(Milena, 29. 4. 2014 23:01)

je mi to moc líto, co se ti stalo. Tvoje písničky jsou skvělé.
Ahoj.

Děkuji a poslední sbohem!

(Světlana, 29. 4. 2014 23:00)

Upřímnou soustrast synovi, mamince, sestře a bratrovi. Měla jsem Ivetu ráda a mrzí mě, že jsem jí nemohla pomoci. Jsem rodačka z Aše a jsem z dvojčat.Je me to velice lito ...

(Tomas Locker, 29. 4. 2014 22:55)

stojim za tvym rozhodnutim , odpocivej v pokoji Ivet.

Tady hvězdička zhasla,ale "tam nahoře" bude svítit dál.

(Bohuslav Morávek, 29. 4. 2014 22:55)

Upřimnou soustrast rodině.Je nám to moc líto.Ivetko,děkujeme,že jsi byla.

Střítež

(Zuzana Sekerková, 29. 4. 2014 22:55)

Dňa 16.5.2014 Střítež na Morave bude súťaž kde budú vystupovať a súťažiť aj moje deti v speve...ťažko sa mi o tom píše...Ivetka tie deti budú spievať tvoju pieseň Rozvíjej se poupátko...želám si aby to bolo na tvoju počesť a aby tam prišli ľudia,ktorí vždy budú na teba spomínať s láskou takou veľkou akú si nosila aj ty v sebe!!!!! Máme ťa radi!!!!

upřímnou soustrast

(Veronika Homolková , 29. 4. 2014 22:48)

Odpočinek věčný dej jí pane a světlo věčně ať ji svítí. Ať odpočívá v pokoji

Josefovi

(A.V., 29. 4. 2014 22:38)

„Iveta byla v pohodě, vůbec jsem si nevšiml, že by měli v manželství rozpory. Je škoda toho mladého života,” řekl Novinkám muž žijící v sousedství.
Obvinit Josefa, to by se mnohým hodilo. Spíš to ale vypadá, že byl na stejné lodi s Ivetkou. Teď už je na ní sám. Nejhorší je, že těm bestiím, co se rozhodly jejich loď potopit, nemá kam utéct. Musí bojovat. Přeji mu hodně sil! Může pro Ivetčinu památku udělat ještě mnoho důležitého, tedy ať se nevzdává!

Ivetce

(Jirka, 29. 4. 2014 22:38)

Princezničko, nechtělas pomoc od těch, kteří Tě měli rádi, přitahovalas lidi, kteří Tě jen využili... Poznali jsme se na koncertě, ještě s Péťou S., pak jsme se potkávali v Praze, nikdy jsi nechtěla pomoc, odmítalas rady, chtělas vše zvládnout sama,ty, křehká květinka! Navždy budeš v srdci mém i Hanky, mé manželky, která Tě měla ráda jako dceru. Spi svůj věčný sen, poupátko! Jirka

Milá Iveto

(Dana, 29. 4. 2014 22:36)

Milá Iveto, slova, která už si nemůžeš přečíst, jsou zbytečná, přesto ti chci tam nahoru vzkázat, že je tě velká škoda, měla si krásný hlas, škoda, že se ti nevydařil soukromý život a nebyl ti nablízku nikdo, kdo by ti podal pomocnou ruku. Zoufalý čin, který si dnes udělala, už nejde vrátit, přitom si byla takový bojovník. Tolik vzestupů, co si dokázala, bylo k neuvěření. Jak si dokázala, po různých životních eskapádách, zase vstát a předstoupit před lidi krásná, upravená, štíhlá, byla si prostě skvělá, jen si neměla kolem sebe ty pravé lidi. Ať tvá bolavá duše najde konečně klid a pokoj, tvé písničky nám nedají nikdy zapomenout. Arturovi hodně sil ustát takovou tragédii. Sbohem, děvče.

IVETKO

(eva, 29. 4. 2014 22:28)

Konečně máš klid.Jen mi je líto všech,co tě milovaly......Nemyslím,že je to vina bulváru,je to vina člověka,který jí měl být nejbližší,její muž.

Další zločin na účtu bezcitné komerční společnosti

(Marie, 29. 4. 2014 22:19)

Těch sebevražd ze zoufalé bezmoci a touhy žít lidsky bylo mnoho, velmi mnoho, jen se o nich moc neví. Ivetka byla neuvěřitelně silná bojovnice. Dlouho se nechtěla vzdát, dlouho se snažila bojovat ze všech sil. Ten strach, který měla, nebyl vymyšlený, nebyl naivní. Ten strach byl oprávněný. Křičela o bolesti a nebezpečí, ale hyeny se jí za to vysmívaly. Chtěly ji dohnat k šílenství, ale nedohnaly.

Ivetka se k odchodu chystala, jen se už těžko dovíme, zda byl dobrovoný nebo ne. Byla krásnou, skromnou a šťastnou nevěstou i manželkou. Dala nám krásné vánoční koncerty. Dala nám krásné čiperné jarní fotky. Dala nám naléhavé poselství o Velikonocích. Dala nám ránu za naši hluchotu a nečinné přihlížení...

Ivetko, kéž by to byla lež a ty ses na nás opět usmála! Škoda Tvého života, byl opravdový a dávající. Budeš tu navždy s námi, ve svých písních, ve svých radostných i tesklivých slovech! Pokoj a mír Tvé památce!

princezna,kde si?

(tatianna, 29. 4. 2014 22:11)

UPRIMNU SUSTRAST CELEJ RODINE! JE MI TO VELMI LUTO! CO TI TO POROBILI,PRINCEZNA HUDBY?DO NEBICKA LEN TEBE POZDRAV,UZ TI BUDE IBA DOBRE!!ZBOHOM IVETKA!NEZABUDNE NA TEBA ANI SLOVENSKO!!CHYBAS-MOC!!!!!!!!!

je mi smutno

(Hanka, 29. 4. 2014 22:09)

sbohem děvče....měla jsem Tě moc ráda princezno Popelko...

klid a mír....

(Ing. Ladislav Drda, 29. 4. 2014 22:00)

Milá Iveto,
...je mi líto, že Tvůj život skončil. Ve mně bude navždy znít Tvůj nádherný hlas. Pocházím z okolí Tvého rodného kraje (Nový Jičín) a není mi lhostejno, co se dělo v poslední době kolem tebe. Odpočívej v pokoji,teď už Ti nikdo neublíží.
Arture,...upřímnou soustrast a hodně síly.
Ing. Drda

Proč?

(M.J., 29. 4. 2014 21:50)

Proč to muselo dojít tak daleko?
Nikdo z Ivety blízkých ji nemohl pomoci?
Iveta byla obklopena psychopaty a hyenami z bulvárů, kteří posunuli laťku zase výš. Věřím tomu, že jim i tohle projde, dohnali nevinnou bezbrannou oběť k sebevraždě.
A já se ptám co bude dál? Kdo bude další?
Tohle je demokracie? Když si každý dělá co chce a projde mu to?
Ivetky je mi moc líto, její kariéru sleduji od začátku, kdy jsem chodil na základní školu.
Tohle se nemělo stát, tímto skutkem se naše společnost zase víc posunula tím špatným směrem...

Ivetka byla moc krehkà, na to vsechno zlo kolem...

(Ivana, 29. 4. 2014 21:24)

Media a vsichni ti pisàlci by se meli stydet !!! Je to neco odporného a hnusného, takto zlikvidovat nekomu zivot. A nejhorsì na tom je to, ze zìtra v tom budou opet dàle pokracovat ! Hanba !

Ivetko, už dlouho ses s námi loučila, už dlouho...

(Jitka, 29. 4. 2014 21:16)

Ivetko, už dlouho ses s námi loučila, už dlouho... Žádná nemoc, jen strašný stesk. Tvé oči byly o Velikonocích tak krásně lidské, tak všeříkající, ty letmé úsměvy tak upřímné, jako byly vždy. Doufala jsi, dlouho jsi doufala, že se lidi vzpamatují a dají Ti prostor k životu. Nedali. Nedali Ti nic, všechno Ti vzali.

Nechce se mi věřit, že bys to udělala ze své vůle. Tys chtěla žít, moc jsi chtěla. Ale někdy chtění nestačí... Ta síla lidského hyenismu je neuvěřitelná.

Báli jsme se o Tebe, ale to bylo málo, moc málo... Teď tě budou v TV oslavovat, když už se Tvé síly nemusejí bát. Tvé síly krásného slova, milého úsměvu, radostných očí, upřímného prožitku a lahodného, nádhrného, procítěného zpěvu. Ale Tvůj odkaz, Ivetko, zůstává. Nikdy nezapomeneme!

soustrast

(Lenka, 29. 4. 2014 21:13)

vyadřuji tímto nejhlubší soustrast nejližším :-(Je nám to moc líto Arture!!!!

Spáso duše mé

(Renáta, 29. 4. 2014 21:12)

http://www.youtube.com/watch?v=tltNGN-ddvc


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebookArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>

Statistiky

Online: 24
Celkem: 1105340
Měsíc: 32822
Den: 847