Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proč?

(Dana, 30. 4. 2014 11:03)

Souhlasím s Nikou, proč nepřišla pomoc od JEJÍ rodiny??Vždyť ať měla Iveta jakoukoliv povahu a své problémy,nikdo není dokonalý,vždy přece byla dcerou, sestrou, od nich měla přijít pomoc, když už šlo o její život!
Tvé duši přeji Iveto konečně pokoj a klid.

Česť jej pamiatke

(Ľuboš Kováč, 2. 5. 2014 17:25)

Zavrela si oči naveky,
zostali len slzy a krásne spomienky.
Tvoj úsmev krásny navždy zmizol,
svet bez teba veľmi spustol.

Moje nejmilejší zpěvačka

(Tomáš H., 2. 5. 2014 16:27)

Vyjadřuji hluboký zármutek nad tragédií Ivetky. Měl jsem ji rád už od svého dětství až doposud. Byla vynikající, talentované zpěvačka s pokorou a srdcem na pravém místě. Nezapomenu!

Pocit

(Jana, 2. 5. 2014 16:18)

Je mi smutno.Nikdy jsem nebyla členkou žádného Ivetina fanclubu,přesto jsem ji byla věrnou fanynkou po celou dobu její kariéry.Její písničky mě hladily na duši,když mi zrovna nebylo nejlíp a je mi líto,že nebylo nic,krom jejího milovaného syna,co by pohladilo na duši ji,ve chvílích,kdy ji nebylo dobře...Je smutné,co se kolem Ivety v posledních letech dělo a ještě smutnější je,co se děje i po její smrti.Neznám pana Rychtáře,nemohu ho tudíž soudit,přesto se mi vedle Ivety nelíbil a jako v mnoha z Vás ve mě nevzbuzuje důvěru.Tahal ji před kamery v době,kdy viditelně nebyla v pohodě a na druhý den už se o tom zase nechutně psalo.Rovněž neznám pana Macuru,jemu bych možná věřila o trochu víc,přesto se nemůžu zbavit pocitu,když ji tak miloval,jak tvrdil a bojoval za její záchranu,proč uveřejnil fotku Ivety na pláži...a vystavil ji tak posměchu celému národu a médiím tím dal tučné sousto...to mi rozum nebere.Každopádně co tito dva pánové předvádějí v těchto dnech....k tomu se nedá,ani nic dodat.Já věřím,že se ohledně pohřbu všichni zúčastnění rozumně dohodnou,rozloučení s Ivetkou bude důstojné a snad konečně tam nahoře najde ten svůj klid.

Ať žije Iveta

(Brťka z Olomouce , 2. 5. 2014 16:03)

Ten nadpis není fór,přestože je to i pro mě strašná rána,Ivetu budu mít v srdci dál. Je zbytečné psát,jaká byla,my to víme a všichni, co ji měli a mají rádi, také. Ať žije Iveta, uvnitř nás.

Přání

(Lenka, 2. 5. 2014 14:16)

Ivetko, přeji ti už jen ten vytoužený klid.Vím o čem mluvím, prošla jsem něčím podobným jako ty,chtěla jsem udělat a udělala to co ty,ale včas jsem byla zachráněná je mi líto, že tys takového strážného anděla jako já neměla.Vždy jsem si tě moc vážila a vážit budu tvé písně mi dělaly a dělají jen radost.Vždy na tebe budu vzpomínat jen s úctou je škoda Tvého mladého života a krásného hlasu.Odpočívej v pokoji,Tvá věrná a vděčná posluchačka Lenka.

nechte ji kidně spát

(miloslava, 2. 5. 2014 13:39)

po tom strašném skončení mladého života, bylo by nanejvýš nutné nechat Ivetu již v klidu spát. Přeji Ti Ivetko klid,který byl vykoupen tak strašně.

Pro ni

(lída, 2. 5. 2014 7:50)

Snad tam nahoře bude šťastnější.
I já jsem mnohokrát uvažovala o odchodu. Je to velmi těžké. Za zdi nikdo nevidí. Ten můj si denně nosil do práce rezervní spodní prádlo, mně chodil naproti do práce a volný čas trávil u jiné. Starosti a bolest patřili mně. Dodnes říkají, jaký byl hodný, milý.
Vím, co musela prožívat.Bála se a nikdo nepodal pomocnou ruku, ani nemohl. Je mi jí velmi líto!
A takových nás je.

smutek

(Aja, 2. 5. 2014 12:37)

Ivetko, loučím se s tebou tady, kde tě lidé mají rádi. Pamatuji si tvé vystoupení z Jihlavy z televize. Moc mě překvapilo, že se objevila taková sympatická zpěvačka. Další roky jsem ti fandila, kupovala LP, radovala se z tvých úspěchů, posílala ti hlasy do Slavíka i jiných anket. Poslední roky jsem se bála, co bude dál. Je mi líto, co jsi musela udělat, nevědouc si dál rady. Je mi i líto, že jsem tě neznala osobně. Snad tě jednou potkám tam, kde jsi. Měla jsi pro mne nejhezčí hlas z našich zpěvaček. Děkuji za to, že jsi byla a mohla rozdávat radost a štěstí. Hudba je můj život a ty jsi mi dala hodně. Děkuji.

vyjádření upřímné soustrasti

(duše, 2. 5. 2014 12:01)

všichni vážení pozůstalí, přijměte moji nejhlubší soustrast. Přeji vám hodně sil, a aby bolest ze ztráty Ivety brzy přešla v krásné vzpomínky na ni, jako na nádhernou a milující ženu, kterou byla.
Zdála se být křehká, ale byla neuvěřitelně silná, protože jen silní najdou sílu uskutečnit svá rozhodnutí... ať jsou jakákoli. Na nás je, abychom je respektovali. Duše Ivety se neztratí, a brzy najde sílu vrátit se zpět a projít novou zkušeností. Přeji jí, aby pro ni byla šťastná. Na shledanou Iveto, děkuji za to, jak jsi rozdávala radost.

je tě škoda

(Marie, 2. 5. 2014 9:02)

Je mi tě Ivetko moc líto a doufám, že teď už máš klid.

..jen pro Ivetku a Artura..

(Lenny, 2. 5. 2014 2:06)

Je nám smutno z toho co se stalo, ale věřím, že nyní máš klid na duši a tam nahoře jsi andělem pro Artura.
Arture upřímnou soustrast a je mi to moc líto:-(

Ivet vzpomínáme na tebe.

smutné...

(janninna, 2. 5. 2014 0:01)

Byla to krásná žena, citlivá a důvěřivá duše, která stále hledala svoje štěstí a při tom měla smůlu na lidi kolem sebe, zvláště pak na toho posledního muže.
Co je ale na tom všem nejsmutnější, že to nikdo z jejího okolí neviděl a nepomohl. Je to asi vše složitější, než-li si můžeme myslet. Každopádně takový konec si určitě nezasloužila, smutné , ....

Re: smutné...

(Peet, 2. 5. 2014 0:10)

Určitě souhlas, je jí škoda, byla dobrá zpěvačka asi i lepší než Vondráčková, osud jí nepřál.

sbohem Iveto

(Lucka, 1. 5. 2014 22:33)

myslím, že za všechno to, co jsi zažila v posledních letech si zasloužíš klid, škoda jen, že musel přijít až tak tragicky...

video

(Míša, 1. 5. 2014 21:35)

ten obraz je mi velmi povědomý :(((http://www.youtube.com/watch?v=xnXbPL0OVsE

Všechno mě to velice mrzí... Ivetka byla milá, krásná žena... Takhle to nemělo skončit...DOufám, že teď už je jí líp a vidí, jak to vše bylo...

Ivetke

(Darka, 1. 5. 2014 19:11)

Tak velmi som verila , ze si silna a ze vsetko je v poriadku, tak strasne velmi az tomu co sa stalo nemozem uverit , placem , ale nie koli tomu ako si sa rozhodla ale koli tomu , ze ti nikto nemohol byt nablizku, ze keby ten tvoj mudry teatralny muzicek dovolil, mohla si tu byt a dalej tvorit on nie je boh a nikdy nebol bola to zla volba ako mnohe ine, ale tato asi najhorsia lebo tu uz nie si celemu narodu je na smiech nielen Vasmu ale aj nasmu , mozno ste nemali vzdy vsetko ruzove ale sila bojovat mala zostat ... navzdy zostanes v mojom srdci ako ked som ta videla prvy krat a potom sledovala vsetko co sa ta tykalo ... odpocivaj v pokoji Ivet

upřímnou soustrast celé rodině

(Andrea, 1. 5. 2014 18:43)

Vždy, když se to stane, odchází ten nesprávný člověk

(Marta, 1. 5. 2014 18:36)

Úpřimnou soustrast synovi, mamince a sourozencům. Neodpustím si vzkaz pro Rychtáře, který teď tancuje na jejím pomyslném hrobě: že vám není HANBA. Takového primitíva aby jeden pohledal.

rozloučení

(DADA, 1. 5. 2014 18:17)

sbohem


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebook
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 22
Celkem: 919566
Měsíc: 22664
Den: 725