Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ať žije Iveta

(Brťka z Olomouce , 2. 5. 2014 16:03)

Ten nadpis není fór,přestože je to i pro mě strašná rána,Ivetu budu mít v srdci dál. Je zbytečné psát,jaká byla,my to víme a všichni, co ji měli a mají rádi, také. Ať žije Iveta, uvnitř nás.

Přání

(Lenka, 2. 5. 2014 14:16)

Ivetko, přeji ti už jen ten vytoužený klid.Vím o čem mluvím, prošla jsem něčím podobným jako ty,chtěla jsem udělat a udělala to co ty,ale včas jsem byla zachráněná je mi líto, že tys takového strážného anděla jako já neměla.Vždy jsem si tě moc vážila a vážit budu tvé písně mi dělaly a dělají jen radost.Vždy na tebe budu vzpomínat jen s úctou je škoda Tvého mladého života a krásného hlasu.Odpočívej v pokoji,Tvá věrná a vděčná posluchačka Lenka.

nechte ji kidně spát

(miloslava, 2. 5. 2014 13:39)

po tom strašném skončení mladého života, bylo by nanejvýš nutné nechat Ivetu již v klidu spát. Přeji Ti Ivetko klid,který byl vykoupen tak strašně.

Pro ni

(lída, 2. 5. 2014 7:50)

Snad tam nahoře bude šťastnější.
I já jsem mnohokrát uvažovala o odchodu. Je to velmi těžké. Za zdi nikdo nevidí. Ten můj si denně nosil do práce rezervní spodní prádlo, mně chodil naproti do práce a volný čas trávil u jiné. Starosti a bolest patřili mně. Dodnes říkají, jaký byl hodný, milý.
Vím, co musela prožívat.Bála se a nikdo nepodal pomocnou ruku, ani nemohl. Je mi jí velmi líto!
A takových nás je.

smutek

(Aja, 2. 5. 2014 12:37)

Ivetko, loučím se s tebou tady, kde tě lidé mají rádi. Pamatuji si tvé vystoupení z Jihlavy z televize. Moc mě překvapilo, že se objevila taková sympatická zpěvačka. Další roky jsem ti fandila, kupovala LP, radovala se z tvých úspěchů, posílala ti hlasy do Slavíka i jiných anket. Poslední roky jsem se bála, co bude dál. Je mi líto, co jsi musela udělat, nevědouc si dál rady. Je mi i líto, že jsem tě neznala osobně. Snad tě jednou potkám tam, kde jsi. Měla jsi pro mne nejhezčí hlas z našich zpěvaček. Děkuji za to, že jsi byla a mohla rozdávat radost a štěstí. Hudba je můj život a ty jsi mi dala hodně. Děkuji.

vyjádření upřímné soustrasti

(duše, 2. 5. 2014 12:01)

všichni vážení pozůstalí, přijměte moji nejhlubší soustrast. Přeji vám hodně sil, a aby bolest ze ztráty Ivety brzy přešla v krásné vzpomínky na ni, jako na nádhernou a milující ženu, kterou byla.
Zdála se být křehká, ale byla neuvěřitelně silná, protože jen silní najdou sílu uskutečnit svá rozhodnutí... ať jsou jakákoli. Na nás je, abychom je respektovali. Duše Ivety se neztratí, a brzy najde sílu vrátit se zpět a projít novou zkušeností. Přeji jí, aby pro ni byla šťastná. Na shledanou Iveto, děkuji za to, jak jsi rozdávala radost.

je tě škoda

(Marie, 2. 5. 2014 9:02)

Je mi tě Ivetko moc líto a doufám, že teď už máš klid.

..jen pro Ivetku a Artura..

(Lenny, 2. 5. 2014 2:06)

Je nám smutno z toho co se stalo, ale věřím, že nyní máš klid na duši a tam nahoře jsi andělem pro Artura.
Arture upřímnou soustrast a je mi to moc líto:-(

Ivet vzpomínáme na tebe.

smutné...

(janninna, 2. 5. 2014 0:01)

Byla to krásná žena, citlivá a důvěřivá duše, která stále hledala svoje štěstí a při tom měla smůlu na lidi kolem sebe, zvláště pak na toho posledního muže.
Co je ale na tom všem nejsmutnější, že to nikdo z jejího okolí neviděl a nepomohl. Je to asi vše složitější, než-li si můžeme myslet. Každopádně takový konec si určitě nezasloužila, smutné , ....

Re: smutné...

(Peet, 2. 5. 2014 0:10)

Určitě souhlas, je jí škoda, byla dobrá zpěvačka asi i lepší než Vondráčková, osud jí nepřál.

sbohem Iveto

(Lucka, 1. 5. 2014 22:33)

myslím, že za všechno to, co jsi zažila v posledních letech si zasloužíš klid, škoda jen, že musel přijít až tak tragicky...

video

(Míša, 1. 5. 2014 21:35)

ten obraz je mi velmi povědomý :(((http://www.youtube.com/watch?v=xnXbPL0OVsE

Všechno mě to velice mrzí... Ivetka byla milá, krásná žena... Takhle to nemělo skončit...DOufám, že teď už je jí líp a vidí, jak to vše bylo...

Ivetke

(Darka, 1. 5. 2014 19:11)

Tak velmi som verila , ze si silna a ze vsetko je v poriadku, tak strasne velmi az tomu co sa stalo nemozem uverit , placem , ale nie koli tomu ako si sa rozhodla ale koli tomu , ze ti nikto nemohol byt nablizku, ze keby ten tvoj mudry teatralny muzicek dovolil, mohla si tu byt a dalej tvorit on nie je boh a nikdy nebol bola to zla volba ako mnohe ine, ale tato asi najhorsia lebo tu uz nie si celemu narodu je na smiech nielen Vasmu ale aj nasmu , mozno ste nemali vzdy vsetko ruzove ale sila bojovat mala zostat ... navzdy zostanes v mojom srdci ako ked som ta videla prvy krat a potom sledovala vsetko co sa ta tykalo ... odpocivaj v pokoji Ivet

upřímnou soustrast celé rodině

(Andrea, 1. 5. 2014 18:43)

Vždy, když se to stane, odchází ten nesprávný člověk

(Marta, 1. 5. 2014 18:36)

Úpřimnou soustrast synovi, mamince a sourozencům. Neodpustím si vzkaz pro Rychtáře, který teď tancuje na jejím pomyslném hrobě: že vám není HANBA. Takového primitíva aby jeden pohledal.

rozloučení

(DADA, 1. 5. 2014 18:17)

sbohem

Nikdy nezapomenu!

(Tomáš Horáček, 1. 5. 2014 17:23)

Milá a drahá Ivetko,

již dlouho mi neukáply slzičky z očí. A pokud ano, bylo to spíše dojetím či štěstím. Tentokrát je to žalem a smutkem. Byla jsi a vždy budeš človíčkem s nádherným srdíčkem.

Nemohu se z toho srovnat a stále brečím. Byla jsi jedinečná a okouzlující. Drží mě však to, že cítím, že dušička z každého člověka neodchází. Věřím, že se znova narodíš.

Tvůj veliký fanoušek Tomáš

Re: Nikdy nezapomenu!

(Michaela, 1. 5. 2014 17:42)

Ivetka pro mě a mého manžela byla a vždy bude princeznou našeho dětství.Byla jedinečná a nádherná žena.S láskou budeme vždy vzpomínat.V srdcích ji budeme nít navždy.

Ivetce

(LUDMILA, 1. 5. 2014 13:43)

odpočívej v pokuji je Tě velká škoda

vzkaz pro Ivetku do nebíčka

(Terezka, 1. 5. 2014 12:04)

To si fakt dalala Iveta tyhle stranky? Byla moc šikovná. Je mi ji líto. Vubec nechápu proc to udelala odpocivej v klidu Ivetko aspon ti nikdo uz nenadáva


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebookArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>

Statistiky

Online: 16
Celkem: 1049784
Měsíc: 30557
Den: 976