Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proroctví z 23.4.2014

(J.D., 30. 4. 2014 7:46)

Osobně si myslím, že ta čelist, Ivetko, už dávno není ztuhlá od té operace, ale od nervů. Je to spojeno s autosugescí, kdy si své strachy soustřeďujeme v tom, co nás dříve velmi bolelo a mysl se k tomu upla a už se toho pocitu neumí zbavit.--- Když se cítíš sešněrovaná úzkostí, v neustálém napětí a strachu, z obav, co kdo řekne na Tvé vystopení, ba i na to, jestli se usměješ a jak se usměješ... jestli všichni číhají, zda s někým promluvíš nebo nepromluvíš... jestli Ti celý národ kouká pod prsty, co děláš nebo neděláš... jestli Ti média už dlohé roky mluví do toho, koho máš a nemáš mít ráda... jestli se všichni zaobírají tím, kolik máš či nemáš peněz a těší se, že přijdeš o dům, aniž by je vůbec napadlo, že potřebuješ pomoct a že to byli právě oni, kteří Tě ani nenechali si vydělat, protože Tys už byla ve stavu, kdy Tě hlas začal opět poslouchat a lidé se na Tebe těšili... Jestli se všichni baví tím, že Ti zadrhává řeč a nikdo neumlkne, aby Tě nechal v klidu zregenerovat... Pak je to, jak říkáš, těžké. Nikdo z nich nechápe a ani chápat nechce. Nejvíc se smějí takoví, co jim ještě nikdy knedlík v krku nenarost od věčné úzkosti a strachu, co jim ještě nikdy čelist neztuhla a nikdy se nezakoktali od pouhopouhých nervů. Budou spekulovat, co máš ve Tvém mozku či žaludku, jako bys byla rozebíratelná a nekonečně vše trpící hračka. A jen co se otřepou z té hrůzy, že jejich panence začly upadávat ruce, nohy, už zase škubou, protože ještě pořád je co škubat --- Radit se dá snadno, ale vytvořit podmínky, které pro své zdraví potřebuješ, to nikoho ani nenapadne, dál Tě budou klovat a ukusovat, protože jim prostě strašně chutnáš. Je snad jediné, co můžeš v takové patové situaci udělat: utéct. Aspoň na dva tři roky utéct a vykašlat se na tu bandu idiotů, kteří si Tě zvykli snídat, obědvat i večeřet a jsou natěšení na poslední chod. Nedopřej jim tu radost. Uteč. Nikomu nic neříkej, na nikoho se neohlížej, s tím, koho máš ráda, uteč. Je takových krásných míst na světě, kde můžeš svobodně běhat, smát se a radovat se, jenom tak jak Ty chceš a umíš... Uteč. Nečekej už na nic a uteč. Uleví se Ti a uvidíš, že se opět rozezpíváš. My tu na Tebe počkáme. A moc rádi budeme čekat, protože víme, že nic jiného se dělat nedá. A ne že se nám nevrátíš! To ať Tě ani nenapadne! Ty víš, že bys nám chyběla, a moc

IVETKO, VRAŤ SE!!!

princeznička

(sońa, 30. 4. 2014 7:29)

Ivetko Tvůj hlas byly jak nádherné zvonečky které měly spoustu
tónin,nyní budou znít k nám pouze z hudebního nebíčka.
Arture upřímnou soustrast a hodně síli.

Toho gaunera vypráskej ze svého domu,už teď žije z její smrti
do které ji dohnal.

Upřímnou soustrast Arture

(Milada, 30. 4. 2014 6:23)

Pan Rychtař jebez jakých koliv pochybností hyena toho největšího kalibru,bezcitná zlá hyena.Stále tvrdil že Ivetka je v pořádku a postupně jí dostával na samé dno,dohnal jí úplně na samé dno.Bezcitná hyena držící před medii dopis pro Artura,vše medializoval on sám,on je vinen,on manipuloval s Ivetou jak s loutkou,to že jí bil víme všichni nakonec měl pravdu p.Macura na Ivetě bylo používáno týrání,když by byla tak štastná jak tvrdí pan Rychtář a byla v pořádku jak tvrdí ta bezcitná hyena,neocitovala by se na samém dnu,zoufalá,myslící na jedno,rozhodnout o dalším životě sama,zoufalá život ukončit,patříš Ivetko do nebe,ale p Rychtář do pekla,hyena která vše medializuje,on sám,kdes vůbec tuhle zrůdu našla,slizouna! Iveta byla ovládána p.Rychtářem natolik,že zoufalá šla skočit pod vlak,jaká komedie,když se nechal odvéz sanitkou a po cca 2+-3 hodinách ukazuje dopis mediim pro Artura,jde na kolejiště položit květy,zdrcený člověk neštěstím se chová opravdu jinak p.Rychtaři,vy bezcitná zrůdo,co jste Ivetu týral až utýral k smrti!
Odpočívej Ivetko v hudebním nebi,upřímě tam ti bude líp,než s Rychtařem.

Mějte se

(Marek Vokínko, 30. 4. 2014 5:32)

R.I.P. iveto.

Už teď je mi smutno...

(Hanka, 30. 4. 2014 1:42)

Upřímnou soustrast,Arture musíš to zvládnout!!!

Odpočívaj v pokoji.

(Martina Oravcová, 30. 4. 2014 1:19)

Ivetka moja strašne,ale strašne ma bolí tvoj odchod.Toto sa nemalo stať za všetko môže len a len hnusný bulvár.Podarilo sa im to čo chceli hyeny.Nikdy,ale nikdy na teba nezabudnem.Vždy na teba budem spomínať v dobrom ako doteraz nikdy nedovolím nikomu špiniť tvoje meno,navždy zostaneš v mojom srdci a nikto Ťa z neho nevytrhne. Z celého srdca Ti za vštko úprimne ĎAKUJEM. UPRIMNU SUSTRASŤ PRAJEM CELEJ TVOJEJ RODINE.

Je mi to moc líto

(Edita, 30. 4. 2014 0:29)

Je mi moc líto Ivety a hlavně Artura a přijde mi dost nechutný zrovna od pana Rychtáře, který viní bulvár z Ivetina skonu, medializovat poslední vzkaz Ivety jejímu synovi. Je to osobní a soukromý vzkaz a mělo by být jen Arťovo rozhodnutí, zda ho zveřejní nebo nechá pro sebe. Navíc mne na tom vzkazu zaráží jiná barva propisky datumu a jeho sklonu, než barva a sklon písma. I den jejího odchodu na narozeniny Rychtáře je zvláštní. Ale to ať jiní pátrají a zkoumají. Já chci vyjádřit velkou lítost nad tragickým koncem Ivetina života a respekt nad její volbou. Odpočívej v pokoji....

Iveto

(Andrea, 30. 4. 2014 0:22)

Iveto,je mi to líto,musela jsi být neštasná a pokud tě dohnal k tomuto rozhodnutí člověk ,který se podepsal na tvým životě ,nebude se mu žít dobře a dojde na něj zpravedlnost,Boži..Upřímnou soustrast Arturovi.

je mi to líto

(Soňa, 30. 4. 2014 0:08)

Ivetko, je mi moc líto toho, co se dnes stalo a nějak to nemůžu rozdejchat, jsem o pár roků mladší než jsi byla ty a tvoje písničky poslouchám od puberty, snad je ti teď líp,tak odpočívej v pokoji.
Upřímnou soustrast Arturovi

PRINCEZNIČKA

(evelin, 29. 4. 2014 23:58)

IVETKO ...JSI PUVABNA ŽENA S PREKRASNYM HLASEM .....TVUJ HLAS BUDE NYNÍ ZNÍT MEZI ANDELI ....už v klidu a pohodě.......a oni ti za to pomůzou dohlížet z nebicka na Artura ..i když letos už bude plnolety....

Lidé, budťe ostražití!

(Anděl, 29. 4. 2014 23:31)

Ivetku dostali. A teď mají i kompletní seznam všech dobrých lidí. Buďme opatrní. Svět je velmi, velmi nepřátelský a dobra stále ubývá... Ivetko, byla jsi a zůstáváš našim světlem!

Sbohem

(Irena, 29. 4. 2014 23:14)

Ať Tvá duše nalezne klid, který jsi si zde tak marně přála. Je mi smutno a je mi smutno z celé této doby, z níž se vytratila láska, slušnost, pokora a úcta.

Lidská bytost

(Marcel, 29. 4. 2014 23:13)

Na čem záleží...???
"skřivánci v hlase-duše čistá,
nikdo netušíc co chystá.
Chtěla nám jen radost svým zpěvem dát,
skrz její písně se svět hned mohl lepším zdát.
Za jejím úsměvem-v jejích očích...smutek,trápení,beznaděj a slova:PROSÍM,UŽ DOST!!!
Bohužel-lidský hyenismus,závist,zloba a chamtivost novinářů mají větší moc.
Lidi,co to s vámi je,kde to žijem?
Že místo pochopení-ruky pomocné,duši zraněnou linčujem a bijem.
Co kdy komu z vás přímo provedla?
NIC!Jen to,že byla a její bojovnost vám nesedla.
Stačilo si jen nevšímat a NE hned to nejhorší jí přát,
u mě má obdiv jako ČLOVĚK,jak dlouho vydržela bojovat a přes vše zlé se stále uměla na svět andělsky smát.
Upřímně...kolik každý z nás sebou táhneme zlého a za své skutky uvnitř plno viny?
Ale podívat se na sebe do zrcadla či svědomí spytovat?Kdepak...raději soudit a ukazovat co provádí jiný!!!
IVETO,jako ČLOVĚK mělas obrovské hodnoty,
padlas za obět doby LHOSTEJNOSTI A SLEPOTY.
Nevím zda je ti líp,
ale tvá křehká duše silné ženy...snad našla klid."

Děkuji ti za to,že i díky tobě si uvědomuji a vím co je být ČLOVĚKEM.
R.I.P.,nashledanou Iveto...Marcel...

ivetka

(martin, 29. 4. 2014 23:07)

moc a moc te mam rad ivetko,navzdy budes v mem srdicku jsi nejlepsi.je me moc smutno

Ahoj Iveto

(Milena, 29. 4. 2014 23:01)

je mi to moc líto, co se ti stalo. Tvoje písničky jsou skvělé.
Ahoj.

Děkuji a poslední sbohem!

(Světlana, 29. 4. 2014 23:00)

Upřímnou soustrast synovi, mamince, sestře a bratrovi. Měla jsem Ivetu ráda a mrzí mě, že jsem jí nemohla pomoci. Jsem rodačka z Aše a jsem z dvojčat.Je me to velice lito ...

(Tomas Locker, 29. 4. 2014 22:55)

stojim za tvym rozhodnutim , odpocivej v pokoji Ivet.

Tady hvězdička zhasla,ale "tam nahoře" bude svítit dál.

(Bohuslav Morávek, 29. 4. 2014 22:55)

Upřimnou soustrast rodině.Je nám to moc líto.Ivetko,děkujeme,že jsi byla.

Střítež

(Zuzana Sekerková, 29. 4. 2014 22:55)

Dňa 16.5.2014 Střítež na Morave bude súťaž kde budú vystupovať a súťažiť aj moje deti v speve...ťažko sa mi o tom píše...Ivetka tie deti budú spievať tvoju pieseň Rozvíjej se poupátko...želám si aby to bolo na tvoju počesť a aby tam prišli ľudia,ktorí vždy budú na teba spomínať s láskou takou veľkou akú si nosila aj ty v sebe!!!!! Máme ťa radi!!!!

upřímnou soustrast

(Veronika Homolková , 29. 4. 2014 22:48)

Odpočinek věčný dej jí pane a světlo věčně ať ji svítí. Ať odpočívá v pokoji


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebook
Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>

Statistiky

Online: 16
Celkem: 775460
Měsíc: 23774
Den: 837