Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Upřímnou soustrast

(Andrea, 30. 4. 2014 0:30)

člověk nemá právo si vzít život,potřebovala pomoc ne smrt

Re: Re: Upřímnou soustrast

(Marek Vokínko, 30. 4. 2014 5:37)

Člověk je svobodný a má právo i na smrt.A Iveta uštvána životem a lidmi si ji vybrala.Tak aspoň nyní jí přejme klid.

Re: Re: Re: Upřímnou soustrast

(Deli, 30. 4. 2014 8:09)

Je pozdě na kdyby. Stalo se...

Je mi to líto

(Wendy, 30. 4. 2014 8:06)

Ivetko, je mi líto, že si tahle slova už nikdy nepřečteš. Bulvár tě dohnal tam, kde jsi. Každý dech, každý pohled, každý tvůj soukromý čin museli sledovat. Ani po smrti tě nenechají, jsou jako supi. Snad je ti teď líp. Je mi líto, že jsi to ukončila tak brzy, ale chápu to. Samotné by se mi nechtělo žít v takové situaci. Škoda, že jsi do poslední chvíle skrývala své pocity za ta nesprávná slova.

Proroctví z 23.4.2014

(J.D., 30. 4. 2014 7:46)

Osobně si myslím, že ta čelist, Ivetko, už dávno není ztuhlá od té operace, ale od nervů. Je to spojeno s autosugescí, kdy si své strachy soustřeďujeme v tom, co nás dříve velmi bolelo a mysl se k tomu upla a už se toho pocitu neumí zbavit.--- Když se cítíš sešněrovaná úzkostí, v neustálém napětí a strachu, z obav, co kdo řekne na Tvé vystopení, ba i na to, jestli se usměješ a jak se usměješ... jestli všichni číhají, zda s někým promluvíš nebo nepromluvíš... jestli Ti celý národ kouká pod prsty, co děláš nebo neděláš... jestli Ti média už dlohé roky mluví do toho, koho máš a nemáš mít ráda... jestli se všichni zaobírají tím, kolik máš či nemáš peněz a těší se, že přijdeš o dům, aniž by je vůbec napadlo, že potřebuješ pomoct a že to byli právě oni, kteří Tě ani nenechali si vydělat, protože Tys už byla ve stavu, kdy Tě hlas začal opět poslouchat a lidé se na Tebe těšili... Jestli se všichni baví tím, že Ti zadrhává řeč a nikdo neumlkne, aby Tě nechal v klidu zregenerovat... Pak je to, jak říkáš, těžké. Nikdo z nich nechápe a ani chápat nechce. Nejvíc se smějí takoví, co jim ještě nikdy knedlík v krku nenarost od věčné úzkosti a strachu, co jim ještě nikdy čelist neztuhla a nikdy se nezakoktali od pouhopouhých nervů. Budou spekulovat, co máš ve Tvém mozku či žaludku, jako bys byla rozebíratelná a nekonečně vše trpící hračka. A jen co se otřepou z té hrůzy, že jejich panence začly upadávat ruce, nohy, už zase škubou, protože ještě pořád je co škubat --- Radit se dá snadno, ale vytvořit podmínky, které pro své zdraví potřebuješ, to nikoho ani nenapadne, dál Tě budou klovat a ukusovat, protože jim prostě strašně chutnáš. Je snad jediné, co můžeš v takové patové situaci udělat: utéct. Aspoň na dva tři roky utéct a vykašlat se na tu bandu idiotů, kteří si Tě zvykli snídat, obědvat i večeřet a jsou natěšení na poslední chod. Nedopřej jim tu radost. Uteč. Nikomu nic neříkej, na nikoho se neohlížej, s tím, koho máš ráda, uteč. Je takových krásných míst na světě, kde můžeš svobodně běhat, smát se a radovat se, jenom tak jak Ty chceš a umíš... Uteč. Nečekej už na nic a uteč. Uleví se Ti a uvidíš, že se opět rozezpíváš. My tu na Tebe počkáme. A moc rádi budeme čekat, protože víme, že nic jiného se dělat nedá. A ne že se nám nevrátíš! To ať Tě ani nenapadne! Ty víš, že bys nám chyběla, a moc

IVETKO, VRAŤ SE!!!

princeznička

(sońa, 30. 4. 2014 7:29)

Ivetko Tvůj hlas byly jak nádherné zvonečky které měly spoustu
tónin,nyní budou znít k nám pouze z hudebního nebíčka.
Arture upřímnou soustrast a hodně síli.

Toho gaunera vypráskej ze svého domu,už teď žije z její smrti
do které ji dohnal.

Upřímnou soustrast Arture

(Milada, 30. 4. 2014 6:23)

Pan Rychtař jebez jakých koliv pochybností hyena toho největšího kalibru,bezcitná zlá hyena.Stále tvrdil že Ivetka je v pořádku a postupně jí dostával na samé dno,dohnal jí úplně na samé dno.Bezcitná hyena držící před medii dopis pro Artura,vše medializoval on sám,on je vinen,on manipuloval s Ivetou jak s loutkou,to že jí bil víme všichni nakonec měl pravdu p.Macura na Ivetě bylo používáno týrání,když by byla tak štastná jak tvrdí pan Rychtář a byla v pořádku jak tvrdí ta bezcitná hyena,neocitovala by se na samém dnu,zoufalá,myslící na jedno,rozhodnout o dalším životě sama,zoufalá život ukončit,patříš Ivetko do nebe,ale p Rychtář do pekla,hyena která vše medializuje,on sám,kdes vůbec tuhle zrůdu našla,slizouna! Iveta byla ovládána p.Rychtářem natolik,že zoufalá šla skočit pod vlak,jaká komedie,když se nechal odvéz sanitkou a po cca 2+-3 hodinách ukazuje dopis mediim pro Artura,jde na kolejiště položit květy,zdrcený člověk neštěstím se chová opravdu jinak p.Rychtaři,vy bezcitná zrůdo,co jste Ivetu týral až utýral k smrti!
Odpočívej Ivetko v hudebním nebi,upřímě tam ti bude líp,než s Rychtařem.

Mějte se

(Marek Vokínko, 30. 4. 2014 5:32)

R.I.P. iveto.

Už teď je mi smutno...

(Hanka, 30. 4. 2014 1:42)

Upřímnou soustrast,Arture musíš to zvládnout!!!

Odpočívaj v pokoji.

(Martina Oravcová, 30. 4. 2014 1:19)

Ivetka moja strašne,ale strašne ma bolí tvoj odchod.Toto sa nemalo stať za všetko môže len a len hnusný bulvár.Podarilo sa im to čo chceli hyeny.Nikdy,ale nikdy na teba nezabudnem.Vždy na teba budem spomínať v dobrom ako doteraz nikdy nedovolím nikomu špiniť tvoje meno,navždy zostaneš v mojom srdci a nikto Ťa z neho nevytrhne. Z celého srdca Ti za vštko úprimne ĎAKUJEM. UPRIMNU SUSTRASŤ PRAJEM CELEJ TVOJEJ RODINE.

Je mi to moc líto

(Edita, 30. 4. 2014 0:29)

Je mi moc líto Ivety a hlavně Artura a přijde mi dost nechutný zrovna od pana Rychtáře, který viní bulvár z Ivetina skonu, medializovat poslední vzkaz Ivety jejímu synovi. Je to osobní a soukromý vzkaz a mělo by být jen Arťovo rozhodnutí, zda ho zveřejní nebo nechá pro sebe. Navíc mne na tom vzkazu zaráží jiná barva propisky datumu a jeho sklonu, než barva a sklon písma. I den jejího odchodu na narozeniny Rychtáře je zvláštní. Ale to ať jiní pátrají a zkoumají. Já chci vyjádřit velkou lítost nad tragickým koncem Ivetina života a respekt nad její volbou. Odpočívej v pokoji....

Iveto

(Andrea, 30. 4. 2014 0:22)

Iveto,je mi to líto,musela jsi být neštasná a pokud tě dohnal k tomuto rozhodnutí člověk ,který se podepsal na tvým životě ,nebude se mu žít dobře a dojde na něj zpravedlnost,Boži..Upřímnou soustrast Arturovi.

je mi to líto

(Soňa, 30. 4. 2014 0:08)

Ivetko, je mi moc líto toho, co se dnes stalo a nějak to nemůžu rozdejchat, jsem o pár roků mladší než jsi byla ty a tvoje písničky poslouchám od puberty, snad je ti teď líp,tak odpočívej v pokoji.
Upřímnou soustrast Arturovi

PRINCEZNIČKA

(evelin, 29. 4. 2014 23:58)

IVETKO ...JSI PUVABNA ŽENA S PREKRASNYM HLASEM .....TVUJ HLAS BUDE NYNÍ ZNÍT MEZI ANDELI ....už v klidu a pohodě.......a oni ti za to pomůzou dohlížet z nebicka na Artura ..i když letos už bude plnolety....

Lidé, budťe ostražití!

(Anděl, 29. 4. 2014 23:31)

Ivetku dostali. A teď mají i kompletní seznam všech dobrých lidí. Buďme opatrní. Svět je velmi, velmi nepřátelský a dobra stále ubývá... Ivetko, byla jsi a zůstáváš našim světlem!

Sbohem

(Irena, 29. 4. 2014 23:14)

Ať Tvá duše nalezne klid, který jsi si zde tak marně přála. Je mi smutno a je mi smutno z celé této doby, z níž se vytratila láska, slušnost, pokora a úcta.

Lidská bytost

(Marcel, 29. 4. 2014 23:13)

Na čem záleží...???
"skřivánci v hlase-duše čistá,
nikdo netušíc co chystá.
Chtěla nám jen radost svým zpěvem dát,
skrz její písně se svět hned mohl lepším zdát.
Za jejím úsměvem-v jejích očích...smutek,trápení,beznaděj a slova:PROSÍM,UŽ DOST!!!
Bohužel-lidský hyenismus,závist,zloba a chamtivost novinářů mají větší moc.
Lidi,co to s vámi je,kde to žijem?
Že místo pochopení-ruky pomocné,duši zraněnou linčujem a bijem.
Co kdy komu z vás přímo provedla?
NIC!Jen to,že byla a její bojovnost vám nesedla.
Stačilo si jen nevšímat a NE hned to nejhorší jí přát,
u mě má obdiv jako ČLOVĚK,jak dlouho vydržela bojovat a přes vše zlé se stále uměla na svět andělsky smát.
Upřímně...kolik každý z nás sebou táhneme zlého a za své skutky uvnitř plno viny?
Ale podívat se na sebe do zrcadla či svědomí spytovat?Kdepak...raději soudit a ukazovat co provádí jiný!!!
IVETO,jako ČLOVĚK mělas obrovské hodnoty,
padlas za obět doby LHOSTEJNOSTI A SLEPOTY.
Nevím zda je ti líp,
ale tvá křehká duše silné ženy...snad našla klid."

Děkuji ti za to,že i díky tobě si uvědomuji a vím co je být ČLOVĚKEM.
R.I.P.,nashledanou Iveto...Marcel...

ivetka

(martin, 29. 4. 2014 23:07)

moc a moc te mam rad ivetko,navzdy budes v mem srdicku jsi nejlepsi.je me moc smutno

Ahoj Iveto

(Milena, 29. 4. 2014 23:01)

je mi to moc líto, co se ti stalo. Tvoje písničky jsou skvělé.
Ahoj.

Děkuji a poslední sbohem!

(Světlana, 29. 4. 2014 23:00)

Upřímnou soustrast synovi, mamince, sestře a bratrovi. Měla jsem Ivetu ráda a mrzí mě, že jsem jí nemohla pomoci. Jsem rodačka z Aše a jsem z dvojčat.
« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebook
Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 11
Celkem: 928801
Měsíc: 24486
Den: 749