Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nepodceňujte...k zamyšlení

(Hana, 1. 5. 2014 10:45)

Přikláním se k pochybnostem nad p.Rychtářem, avšak mohu jen hypoteticky, tedy neobjektivně. Jediné, co mě velmi zaráží je, že pan Rychtář trvá na tak rychlé kremaci Ivety a spálení též i jejího oblečení, zatímco rodina Ivety si přeje uložení ostatků do rodného města. Dost podivné, že by p.Rychtář měl skutečně špatné svědomí a proto tak chvátá na co nejrychlejší "uklizení" příp. pozdějších důkazů? Dost podezřelé, že namísto truchlení naopak tak pospíchá hlavně na tu kremaci....
Řeka života teče dál, ale my nezapomeneme...Pozůstalým projevuji též upřímnou soustrast.

odpočívej v pokoji Ivetko.

(Helena, 1. 5. 2014 9:54)

Upřímnou soustrast Arturovi.

škoda tvého života

(Hana, 1. 5. 2014 8:42)

Milá Ivetko,jsi-li v pěveckém nebi tak Ti přeji vytoužený klid.Rodičům a sourozencům vyjadřuji co nejhlubčí soustrast.Tomu kdo tě týral jen boží mlýny.Hana

smutek

(M.P., 1. 5. 2014 8:37)

Strašně moc jsem se chtěla jít rozloučit s Ivetkou ! jestli je přání Artura neveřejný pohřeb, musíme to přijmout a zavzpomínat, přinést kytičku, zapálit svíčku jinde ! otázka je kde a kdy ? proto, že nás bude asi strašně moc, napadá mě Václavák ??? Máme Tě rádi Ivetko !

pro Artura

(Jindra z Hulína, 1. 5. 2014 6:09)

Milý a statetečný Arture, přeji ti hodně síly překonat tlak, který prožíváš...S projevem upřímné soustrasti...Jindra

JÍ UŽ JE DOBŘE

(Hanka z Brna, 1. 5. 2014 3:04)

přejme jí věčný klid a mír, pokud je někdo vinen její smrtí, toho už boží spravedlnost dožene sama.
Pouštím si dokola její nejlepší píseň "Léto" .... Vzpomínejme na ni jen v dobrém a odpusťme její rozervané duší, která na tomto svtět již více nemohla být.

K zamyšlení...

(Hana, 30. 4. 2014 23:33)

Přikláním se k pochybnostem nad p.Rychtářem, avšak mohu jen hypotetický, tedy neobjektivně. Jediné, co mě velmi zaráží je, že pan Rychtář trvá na rychlé kremaci Ivety a spálení též i jejího oblečení, zatímco rodina Ivety si přeje uložení ostatků do rodného domova, dost podivné, že by p.Rychtář měl skutečně špatné svědomí a chvátal na co nejrychlejší "uklizení" příp. pozdějších důkazů? ....
Řeka života teče dál, ale my nezapomeneme...Pozůstalým projevuji též upřímnou soustrast.

Smutek v duši

(libuse, 30. 4. 2014 22:28)

Tak smutno mi nebylo už dlouho,Ivetka byla moje oblíbená zpěvačka od prvího momentu,kdy se objevila na podiu a
zazpívala.Něžná,krásná a hlavně uměla zpívat.I mí dvanové,v té době školáci,si lepili její plakáty na zeď.Stále jsem věřila,že opět zazáří,ukáže všem.kdo ji pomlornovali nad ní nos.Jejím prokletím byli špatní chlapi,jen ji využívali a zviditelňovalki se zkrzeva jí.Ivetka nakonec bohužel po svém vyřešila všechny problémy a bolesti.Je mi to moc líto,je jí velká škoda.Přeji ji,aby se tam někde satkala se svou první láskou a její rodině přeji upřímnouz soustrast i nám ostatním,co ji máme rádi..
jsem doufala.že zase začne zářit.Měla smůlu na chlapy a ti jí jen využívali ke svému zviditelnění.Ivetkato nakonec vyřešila všechno to trápení po svém.Odešla a já jí přeju,aby se setkala tam někde se svou první láskou.Upřímnou soustrast ce

Měla

rodině a všem nám,co jsme ji měli rádi.

klid

(marek, 30. 4. 2014 22:09)

at ti dva sasci daji pokoj tohle to si Ivetka opravdu nezaslouzi,klid jeji dusi.Moc te mame radi Ivetko.

Je mi to líto

(Jirka, 30. 4. 2014 21:51)

Včerejší sebevražda Ivety Bartošové je jen vrcholek ledovce. V naší zemi žijí tisíce jiných žen, které jsou v bezvýchodné situaci, kterou nedokážou samy řešit. Alkohol a přášky je jejich jediná cesta do zapomnění.
Iveta, pronásledována v nelehké životní situaci dnem i nocí bulvárem, který řadu let propíral každé její slovo a každý její krok, se rozhodla ukončit své trápení. Tak krásně uměla zpívat a jak nádherná byla... A najednou už není, už nikdy nebude. Děsivé ukončení jejího života je výmluvným svědectvím o bezvýchodnosti její situace, veřejnou obžalobou současného režimu a nelítostné doby, ve které žijeme. Je mi to velice líto.

Díky

(Láďa, 30. 4. 2014 21:40)

Díky za nádherný hlas, oduševnělou krásu a jiskrné oči. Zasloužila sis lepší život, více Lásky a pochopení. Dobrovolně odejít z tohoto světa a vstoupit do neznáma, odkud není návratu, vyžaduje obrovskou statečnost a odhodlání. Vzpomínky na Tebe a Tvé písně nám zůstanou, a díky jim budeš stále s námi. Díky za vše.

Ivetce

(Zanet, 30. 4. 2014 15:21)

Ivetko,přeji Ti at tam nahoře najdeš ten svuj vnitřní klid,který Ti tady mezi námi lidmi nebyl dopřán,pro mě jsi a budeš nezapomenutelná...odpočívej v pokoji...at Tě andělé ochranují.

Re: Ivetce

(MISKA, 30. 4. 2014 16:47)

NAPROSTO SOUHLASIM .

Re: Ivetce

(JANA, 30. 4. 2014 21:38)

Přeji ,Ti Ivetko konečně klid,protože jsi své vytrpěla......všechny tam pozdravuj.....

Beskydská královna zpěvu

(forfans, 30. 4. 2014 21:34)

Vyrůstal jsme jen 7 km od sebe . Miloval jsem její hlas, její šarm, její křehkost.Je zbytečné po této noci napsat něco optimistického. Hrál jsem do noci na piánu její písničky a na závěr kousek requiem.Celý od slz jsem šel ve tři spát. Budeš nám - všem chybět . Pro nás jsi a budeš Beskydská královna zpěvu a nikdo Tě nenahradí. Na osobu Rychtáře nebudu nic psát - je to chudák a měl dávno být v Bohnicích v kleci - do konce života.Jsi stále v našich srdcích . R.I.P. jirka - Kunčice p/o

rozloučení

(léňa, 30. 4. 2014 20:42)

Je mi moc líto, jak těžký jsi měla osud a taky Brzský odchod z tohoto světa.Měla jsem moc ráda Tvůj sametový hlas a pěkné písničky.Odpočívej v pokoji snad už budeš mít klid.Na adresu pana Rychtáře:Je velmi smutné, že ani v této chvíli nectíte přání Ivetky a její rodiny a neustále myslíte jen na sebe!Alespoň vůči Arturovi by jste mohl ustoupit.Už si toho chudák zkusil dost.Zkuste o tom přemýšlet!Fanoušci si k Ivetce vždycky cestu najdou!

Sbohem...

(Petra, 30. 4. 2014 19:56)

Je mi strasne smutno...tak tezkou a bolavou zpravu jsem se dozvedela z internetu..uz nekolik let ziju v cizine a Ivetku jsem I nadale sledovala a drzela ji palce..spasu dusi tve,snad si konecne odpocines v tom hudebnim nebi. Uprimnou soustrast Arturovi a cele jeji rodine. Nikdy nezapomenu :(

Poslední sbohem

(Eva, 30. 4. 2014 19:37)

Ivetko, měla jsem tebe i tvé písničky moc ráda. Budeš nám všem moc chybět, ale v srdíčku zůstaneš.
Upřímnou soustrast celé tvé rodině.

nikdy nezapomenu

(yveta, 30. 4. 2014 19:23)

Ivetko,to se nemelo stat.Bylo jsi princeznou,srdickem,andilkem... Tvuj nadherny hlas jsem vždy poslouchala,kdyz jsem mela problém.Skoda,ze jsem nepomohla ja Tobe,kdyz jsi ho mela ty.Odpocivej v pokoji a verim,ze když jsi ho nenalezla na zemi,tak v nebicku ho budes mit a setkáš se tam se svoji velkou lakou PS.

Nashledanou, Ivetko

(Patrik, 30. 4. 2014 19:09)

Děkuji za Tvé krásné písničky a Tvůj nezaměnitelný hlas. Budu na Tebe vzpomínat... Doufám, že tam nahoře ti bude lépe.
Odpočívej v pokoji


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebookArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>

Statistiky

Online: 15
Celkem: 1049223
Měsíc: 30594
Den: 1010