Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

upřímnou soustrast celé rodině

(Andrea, 1. 5. 2014 18:43)

Vždy, když se to stane, odchází ten nesprávný člověk

(Marta, 1. 5. 2014 18:36)

Úpřimnou soustrast synovi, mamince a sourozencům. Neodpustím si vzkaz pro Rychtáře, který teď tancuje na jejím pomyslném hrobě: že vám není HANBA. Takového primitíva aby jeden pohledal.

rozloučení

(DADA, 1. 5. 2014 18:17)

sbohem

Nikdy nezapomenu!

(Tomáš Horáček, 1. 5. 2014 17:23)

Milá a drahá Ivetko,

již dlouho mi neukáply slzičky z očí. A pokud ano, bylo to spíše dojetím či štěstím. Tentokrát je to žalem a smutkem. Byla jsi a vždy budeš človíčkem s nádherným srdíčkem.

Nemohu se z toho srovnat a stále brečím. Byla jsi jedinečná a okouzlující. Drží mě však to, že cítím, že dušička z každého člověka neodchází. Věřím, že se znova narodíš.

Tvůj veliký fanoušek Tomáš

Re: Nikdy nezapomenu!

(Michaela, 1. 5. 2014 17:42)

Ivetka pro mě a mého manžela byla a vždy bude princeznou našeho dětství.Byla jedinečná a nádherná žena.S láskou budeme vždy vzpomínat.V srdcích ji budeme nít navždy.

Ivetce

(LUDMILA, 1. 5. 2014 13:43)

odpočívej v pokuji je Tě velká škoda

vzkaz pro Ivetku do nebíčka

(Terezka, 1. 5. 2014 12:04)

To si fakt dalala Iveta tyhle stranky? Byla moc šikovná. Je mi ji líto. Vubec nechápu proc to udelala odpocivej v klidu Ivetko aspon ti nikdo uz nenadáva

Muj nazor

(Ilona Felsch, 1. 5. 2014 11:12)

Z ciziny sleduji cele deni kolem Ivetine smrti.To co se deje je neunosne! Nechapu, proc neodkazou Macuru na psychiatrii. Vzdyt je na jeho chovani viditelne, ze opravdu nema vsechno v hlave v poradku.V cizine by za stalking sel pred soud a evntl. i dostal trest,pokud by se dale priblizoval k Ivete. Rychtar je asocialni.Clovek, ktery uprimne drzi smutek by se takhle proste nechoval!Smutny clovek neni agresivni... alespon ne hned po smrti milovaneho cloveka. A zase se vsechno medializuje.... jsem toho nazoru, ze si to Iveta proste byla labilni a davala timto sanci takovym parazitum, ktere mela kolem sebe. Je mi to moc lito, ze takovi lide z tohohle zacarovaneho kruhu nevyjdou.Jeji smrt je opravdu tragicka a velka skoda jedne velke zpevacky! R.I.P.

Nepodceňujte...k zamyšlení

(Hana, 1. 5. 2014 10:45)

Přikláním se k pochybnostem nad p.Rychtářem, avšak mohu jen hypoteticky, tedy neobjektivně. Jediné, co mě velmi zaráží je, že pan Rychtář trvá na tak rychlé kremaci Ivety a spálení též i jejího oblečení, zatímco rodina Ivety si přeje uložení ostatků do rodného města. Dost podivné, že by p.Rychtář měl skutečně špatné svědomí a proto tak chvátá na co nejrychlejší "uklizení" příp. pozdějších důkazů? Dost podezřelé, že namísto truchlení naopak tak pospíchá hlavně na tu kremaci....
Řeka života teče dál, ale my nezapomeneme...Pozůstalým projevuji též upřímnou soustrast.

odpočívej v pokoji Ivetko.

(Helena, 1. 5. 2014 9:54)

Upřímnou soustrast Arturovi.

škoda tvého života

(Hana, 1. 5. 2014 8:42)

Milá Ivetko,jsi-li v pěveckém nebi tak Ti přeji vytoužený klid.Rodičům a sourozencům vyjadřuji co nejhlubčí soustrast.Tomu kdo tě týral jen boží mlýny.Hana

smutek

(M.P., 1. 5. 2014 8:37)

Strašně moc jsem se chtěla jít rozloučit s Ivetkou ! jestli je přání Artura neveřejný pohřeb, musíme to přijmout a zavzpomínat, přinést kytičku, zapálit svíčku jinde ! otázka je kde a kdy ? proto, že nás bude asi strašně moc, napadá mě Václavák ??? Máme Tě rádi Ivetko !

pro Artura

(Jindra z Hulína, 1. 5. 2014 6:09)

Milý a statetečný Arture, přeji ti hodně síly překonat tlak, který prožíváš...S projevem upřímné soustrasti...Jindra

JÍ UŽ JE DOBŘE

(Hanka z Brna, 1. 5. 2014 3:04)

přejme jí věčný klid a mír, pokud je někdo vinen její smrtí, toho už boží spravedlnost dožene sama.
Pouštím si dokola její nejlepší píseň "Léto" .... Vzpomínejme na ni jen v dobrém a odpusťme její rozervané duší, která na tomto svtět již více nemohla být.

K zamyšlení...

(Hana, 30. 4. 2014 23:33)

Přikláním se k pochybnostem nad p.Rychtářem, avšak mohu jen hypotetický, tedy neobjektivně. Jediné, co mě velmi zaráží je, že pan Rychtář trvá na rychlé kremaci Ivety a spálení též i jejího oblečení, zatímco rodina Ivety si přeje uložení ostatků do rodného domova, dost podivné, že by p.Rychtář měl skutečně špatné svědomí a chvátal na co nejrychlejší "uklizení" příp. pozdějších důkazů? ....
Řeka života teče dál, ale my nezapomeneme...Pozůstalým projevuji též upřímnou soustrast.

Smutek v duši

(libuse, 30. 4. 2014 22:28)

Tak smutno mi nebylo už dlouho,Ivetka byla moje oblíbená zpěvačka od prvího momentu,kdy se objevila na podiu a
zazpívala.Něžná,krásná a hlavně uměla zpívat.I mí dvanové,v té době školáci,si lepili její plakáty na zeď.Stále jsem věřila,že opět zazáří,ukáže všem.kdo ji pomlornovali nad ní nos.Jejím prokletím byli špatní chlapi,jen ji využívali a zviditelňovalki se zkrzeva jí.Ivetka nakonec bohužel po svém vyřešila všechny problémy a bolesti.Je mi to moc líto,je jí velká škoda.Přeji ji,aby se tam někde satkala se svou první láskou a její rodině přeji upřímnouz soustrast i nám ostatním,co ji máme rádi..
jsem doufala.že zase začne zářit.Měla smůlu na chlapy a ti jí jen využívali ke svému zviditelnění.Ivetkato nakonec vyřešila všechno to trápení po svém.Odešla a já jí přeju,aby se setkala tam někde se svou první láskou.Upřímnou soustrast ce

Měla

rodině a všem nám,co jsme ji měli rádi.

klid

(marek, 30. 4. 2014 22:09)

at ti dva sasci daji pokoj tohle to si Ivetka opravdu nezaslouzi,klid jeji dusi.Moc te mame radi Ivetko.

Je mi to líto

(Jirka, 30. 4. 2014 21:51)

Včerejší sebevražda Ivety Bartošové je jen vrcholek ledovce. V naší zemi žijí tisíce jiných žen, které jsou v bezvýchodné situaci, kterou nedokážou samy řešit. Alkohol a přášky je jejich jediná cesta do zapomnění.
Iveta, pronásledována v nelehké životní situaci dnem i nocí bulvárem, který řadu let propíral každé její slovo a každý její krok, se rozhodla ukončit své trápení. Tak krásně uměla zpívat a jak nádherná byla... A najednou už není, už nikdy nebude. Děsivé ukončení jejího života je výmluvným svědectvím o bezvýchodnosti její situace, veřejnou obžalobou současného režimu a nelítostné doby, ve které žijeme. Je mi to velice líto.

Díky

(Láďa, 30. 4. 2014 21:40)

Díky za nádherný hlas, oduševnělou krásu a jiskrné oči. Zasloužila sis lepší život, více Lásky a pochopení. Dobrovolně odejít z tohoto světa a vstoupit do neznáma, odkud není návratu, vyžaduje obrovskou statečnost a odhodlání. Vzpomínky na Tebe a Tvé písně nám zůstanou, a díky jim budeš stále s námi. Díky za vše.

Ivetce

(Zanet, 30. 4. 2014 15:21)

Ivetko,přeji Ti at tam nahoře najdeš ten svuj vnitřní klid,který Ti tady mezi námi lidmi nebyl dopřán,pro mě jsi a budeš nezapomenutelná...odpočívej v pokoji...at Tě andělé ochranují.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebookArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>

Statistiky

Online: 25
Celkem: 1105317
Měsíc: 32824
Den: 836