Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 


 Vulgární vyjadřování, urážení a jakékoli zesměšňování Ivety či osob jejího okolí v komentářích, bude smazáno!  

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání

(Andrea Tomešová, 23. 12. 2013 19:42)

Krásné prožití vánočních svátků tobě a rodině, bohatého Ježíška a do nového roku přeji vše, co si přeješ!Andy!!

Pryč s bulvárem a už jen dobré!

(Lenka, 23. 12. 2013 15:35)

Milá Ivetko,
moc Ti přeji, aby těmito Vánocemi skončily všechny důvody pro to, abys musela komunikovat s bulvárem. Jsou to zaprodanci falešní, dolejzají, jen aby se na Tobě přiživili, a neváhají bodnout nůž do zad. Teď už o Tvých úspěších hodně lidí ví, fanouškové přibývají a umí si Tě najít. Na čtenáře bulvárních časopisů se neohlížej, takové Ty nepotřebuješ a oni ani o Tvé dobré slovo nestojí.

Přeji Ti, aby se upevnila Tvá spolupráce s televizí a chodila jsi k nám jen prostřednictvím přívětivých pořadů a solidních komentářů. A samozřejmě hlavně prostřednictvím svých koncertů, které bez skandálů a s úspěchy přestanou být pro příživníky zajímavé. Nelze donekonečna podávat chléb těm, kteří za zády schovávají kamení, aby uhodili, sotva se jim naskytne příležitost. Takové je potřeba jedině ignorovat a odhánět, jinak Tě zničí - to už víš. Nyní budeš růst na obrovské síle tisíců svých fanoušků - těch ryzích a věrných, kteří Tě nikdy neopustili, ale i nás nových, kteří se před Tebou sklánějí v údivu a obdivu, protože objevili nepoznanou krásu lidské duše :) Nic nejde najednou všechno a hned, ale krůček po krůčku to jistě půjde - našlápnuto máš velmi dobře!

Přeji Ti vydařené Vánoce, poklidné a spokojené svátky, kvalitní odpočinek, který si velmi zasloužíš. A především Ti přeji projev uznání, důvěry a lásky všech členů Tvé početné rodiny! ;)

Lenka T.

mám Vás ráda!!!!!!!!!

(Magdalena, 23. 12. 2013 1:03)

Ivetko ! Tedy nevím jestli můžu tak oslovit? Ale stalo se!

Přeji krásnou vánoční romanci a hlavně klid a odpočinek!!!

Věřím Vám a držím palce i když mám jen čtyři! Snad to postačí!


A přeji hodně zdaru a velkou vůli a odolnost!
Krásné vánoce!
S pozdravem M.H.

Krásné Vánoce

(Michala, 22. 12. 2013 20:19)

Ivetko přeji krásné vánoce hodně štěstí lásky a zdraví.Jsem ráda ře zase zpíváte.Držím palečky

Krásné vánoce

(Eva, 21. 12. 2013 21:46)

Milá Iveto, přeji Vám krásné vánoce v kruhu nejbližších, a do nového roku hodně zdraví,štěstí, lásky a úspěchů v osobním i profesním životě. Moc Vám fandím :-))

3.vzkaz

(ludmila hašová, 20. 12. 2013 20:09)

Ivetko,když jsme po době s partnerem spatřili Vaše foto,oba jsme plakali dojetím.Navíc v této nepříjemné době je radost slyšet opět Váš hlas,kt.vychází se srdíčka.Milujte se s p.Josefem a budte si vzáj.oporou.Budu šťastna,když mi jen slovíčkem odpovíte.Kdykoliv se objevíte,jsme šťastni nad tou proměnou a hl.DRŽTE SE NAVŽDY a hřejte naše srdce. Lidka.

Vše jen to nejlepší

(Mirka, 18. 12. 2013 20:31)

Milá Ivetko,

omlouvám se za tykání...skoro každý den poslouchám tvé písničky, které mi dávají energii a pomáhají při smutných chvílích v životě.Ani jeden tvůj koncert jsem bohužel nestihla z nedostatku času :-( , a teď jsem shlédla tvoje stránky...mám velkou radost, že jsi opět plná energie a radosti, kterou předáváš nám fanouškům... Tentokrát si tvůj koncert nenechám ujít a těším se na tebe v Ostravě :-)
Děkuji, že jsi zpátky :-) A také zároveň děkuji tvým blízkým, co stáli v těch nejhorších chvílích při tobě:-)
Držím palečky, přeji tobě i tvým blízkým krásné a pohodové vánoční svátky naplněné láskou, štěstím a spokojeností.
A v nastávajícím roce 2014 jen to nejlepší, ať vše vychází tak jak si přeješ :-)Dotaz

(Vendy Beránková, 9. 12. 2013 13:16)

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak bych mohla vstoupit do fanklubu Ivetky. Mám ji moc ráda a chtěla bych jí pravidelně podporovat atd. Prosím pozdravujte ji ;)

Re: Dotaz

(Renáta, 18. 12. 2013 18:57)

Členství FK, přihlášky, průkazky atd. vše se bude realizovat po Novém Roce.
Renáta

moc vám fandím

(Dana Rudolfová, 18. 12. 2013 17:36)

prostě vás mám ráda je mi 64 a jsem sama a vás mám vždy ráda bohužel máte smůlu že se o vás stále někdo zajímá v tom negativním slova smyslu snad se to otočí snad váš manžel taky přispěje k vašemu klidu aby jste měla zase možnost ukázat co ve vás je já vždy vidím jak se krásně
k vám choval pan Karel Gott při jeho 60 a vy jste pro něho zpívala píseň proč ptáci zpívají poprvé jsem někomu na internet psala kromě mému synovi do Texasu a proste jsem vyjádřila to co jsem právě cítila
moc vám děkuji a držte se a vydržte

Moc ji fandím

(Květa, 18. 12. 2013 16:57)

Přeji vám krásné vánoce a do Nového Roku hodně štěstí a zdraví a pracovních uspěchů.

Iveta zase září

(Gábina, 17. 12. 2013 22:14)

Měla jsem možnost vidět Ivetčino vystoupení v Karlových Varech na Action bále. Byla skvělá a moc jí to slušelo. Taneční parket se kvůli ní během chvilky zcela zaplnil. Působila velmi mile.

Milá IVETO.

(Bohu, 15. 12. 2013 20:14)

Krásné a spokojené vánoce a do roku 2014,Vám přeji vše nejlepší,hlavně zdraví.Aby se Vám splnilo vše,co si přejete.Hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Krásné Vánoce

(Jaroslava, 14. 12. 2013 2:58)

Ivetko přeji Vám i celé vaší rodině krásné vánoční svátky, plné pohody a lásky a hlavně mám velikou radost, že se Vám podařil tak nádherný návrat, zase zpíváte a vypadáte nádherně - moc Vám to přeji, mám Vaše písničky moc ráda a dodávají mi sílu žít, když mi zrovna není dobře.Přeji Vám ze srdce ať se daří i v příštím roce jak v profesním, tak i osobním životě a hlavně si nedělejte nic z těch, co o Vás píšou špatně oni za to nestojí jen závidí, že jste to dokázala a vždycky si něco najdou.Mám Vás moc ráda. Vaše věrná fanynka.

Vyjádření podpory

(Marie, 12. 12. 2013 21:32)

Milá Iveto,
s hořkostí sleduji, jak je ubližováno Vám i Vašemu manželovi Josefovi v souvislosti s incidentem ve Svitavách. Chtěla bych Vám oběma vyjádřit svou morální podporu. Je hodně lidí, kteří chápou, že Vás bulvár i pan M. dostávají do neúnosné situace. V naší zemi se často stává, že ten, kdo se pouze brání, je označován za agresora. Nedejte se a bojujte všemi prostředky a nespoléhejte jen na naše právo, které háže klacky pod nohy poctivým lidem. Doufám, že máte při sobě schopné advokáty, kteří si s tím poradí, nenechají se zahnat do kouta a vše vyřeší do důsledku. Po těch létech ústrků si, Iveto, zasloužíte, aby za Vás bylo bojováno. Nebojte se zapojit všechny, kdo by Vám mohli jakkoliv pomoci. Svědků i schopných lidí, kteří by Vám rádi pomohli, je uřčitě mnoho.

Přeji Vám, aby již nic nezhatilo Vaši radost ze zpívání. I kdyby situace byla sebenáročnější, již jste nám ukázala, že dokážete kouzlit :) Věřím ve Vaši sílu a vytrvalost. A věřím též ve spravedlnost, a tu můžete dobýt právě jedině nezdolnou vytrvalostí, neústupností a silou. Hodně štěstí!

Veselé Vánoce

(fan, 11. 12. 2013 14:31)

Milá Iveto, přeji Vám o Vánocích hodně pohody, štěstí, rodiného klidu a hlavně spokojenost. Vypadáte úžasně a zpíváte ještě lépe ! To mi věřte :) ... a do Nového roku 2014 Vám přeji spokojenost, zdraví, štěstí a spoustu práce, která vás bude bavit! S pozdravem váš fanoušek :)

Děkuji

(Iveta, 9. 12. 2013 13:32)

Milá Ivetko, poslouchám Tě od svých sedmi let, kdy jsi začínala. Ne vždy se mi daří, ale Tvé písničky a Ty sama mi dodáváš tolik potřebnou sílu vstát, bojovat a nevzdávat se. Jsi pro mě vzorem. Těším se na Tvá vystoupení v televizi i na to, že Tě uvidím na nějakém koncertě. Přeji Tobě i celé Tvé rodině vše dobré. Děkuji za tyhle stránky. Iveta

Vzkaz pro Ivetu a Rencu.

(Honza, 8. 12. 2013 12:49)

Ahoj Ivetko veril jsem ti,ze se dostanes z nejhorsiho a vsem co ti hazeli klacky pod nohy ukazes,ze mas na to a budes bojovat.A ty jsi dokazala,ze tu silu mas a ze jsi tu pro svoji rodinu,pratele a hlavne nas fanousky,kteri te poslouchame uz od malicka a verim,ze se publikum rozsiri i o nove posluchace.Jak jsem si vsiml i na serveru youtube kde jsou nahrana ziva vystoupeni Ivetky jsou pozitivni komentare.Stastna a zarici Iveta Bartosova uz neni tercem zlych a nenavistnych lidi.Nejvic me muzou nastvat a to rikam slusne lide,kterym jeji pisnicky jsou ukradene,ale na Ivetu plyvat to umi.A jen proto,aby se zaradili mezi dalsi anti-fanousky.Iveta vstala a maka na sobe jako kdysi a ja ji to moc preju potom co si prozila za posledni roky.I ja si sahnul na dno a proto Ivetu chapu a budu ji branit.Je jen clovek jako mi vsichni.Rence chci podekovat za skvelou praci pro nas fanousky, jak na webovych strankach ,tak za videa informace o Ivete a jeji cinosti, patri ji za to preveliky dik nas vsech opravdovych vernych fanousku.Tak ze Renco jsem rad ze jsi to prave ty ,ktera ma i pri svem zamestnani Ivetku a web pod svymi kridly.

:-))

(Renata, 28. 11. 2013 15:34)

Mám ráda Ivetku i její písničky už od malička.Moc ji fandím a držím pěsti :-))

Ivetě to moc slušelo.

(Daša, 28. 11. 2013 10:22)

Iavetce to na posledním koncertu moc slušelo. Na fotkách je krásná. Jen jsem rozčarovaná ze zpráv pana Davida Zápala.Fakt mě ten irituje, to je hňup na ..... ! Vám přeji mnoho štěstí a úspěchu. D.Z.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

následující » 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebookArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>

Statistiky

Online: 23
Celkem: 1166657
Měsíc: 28532
Den: 1045