Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video

 

Vůně jehličí (TV pořad)

Hudební
Československo, 1987, 55 min
Režie: Jan Eisner
Scénář: Ivo Fischer
Hrají: Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Rudolf Hrušínský, Viktor Preiss, Naďa Urbánková, Milan Drobný, Iveta Bartošová, Pavel Bartoň

Vánoční vyprávění a písničky v podání L. Munzara, J. Hlaváčové, R. Hrušínského, V. Preisse, N. Urbánkové, M. Drobného, I. Bartošové a P. Bartoně.
Luděk Munzar sezval pod slavnostně ozdobený vánoční televizní stromek řadu svých hereckých i nehereckých přátel, aby jim dle svých představ a momentální nálady navodil atmosféru vánoc. Herci a zpěváci si budou povídat, zpívat hezké písničky, vyprávět příběhy, a tak při strojení vánočního stromku nebo při přípravě stědrovečerního kapra, můžete strávit pěknou příjemnou hodinku společně s nimi.
Uslyšíte nejen titulní píseň Vůně jehličí z dílny skladatele Felixe Bernarda Smitha a textaře Ivo Fischera, ale také První bílý sníh, Uspávanka, O vánocích, Zas jsou tu dny svátků, Pastýři nespěte a další. Zpívat budou Naďa Urbánková, Viktor Preiss, Iveta Bartošová, Jana Hlaváčová, Milan Drobný, Pavel Bartoň a další zúčastnění na této vánoční sešlosti.

 

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

ivetabklub@seznam.cz

facebookArchiv

Kalendář
<< březen / 2020 >>

Statistiky

Online: 33
Celkem: 1385117
Měsíc: 23440
Den: 877